Firmamız Hakkında

Çınar Mühendislik

İstanbul Kağıthane Çınar Mühendislik

16 yılı aşan sektör bilgimizi 65 yıllık kalite ve tecrübeye sahip Demirdöküm markası çatısı altında Çınar Mühendislik olarak ticaret hayatımızı sürdürüyor,siz değerli müşterilerimizin tedarikçisi olabilmenin heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşumuz, kombi – radyatör- klima-termosifon-şohben gibi ısıtma soğutma ekipmanlarının satışı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, su tesisatı, pvc tesisatı gibi tüm ısıtma ve soğutma sistemleri montajı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir.

DEMİRDÖKÜM bayilik sistemine geçerek bu yolda kalitesini ve hizmet ağını genişletmiş ulaştığı mekan ve kişilerin sayısını her geçen gün arttırmış, çözüm ortağınız olma yolunda hedeflerine ulaşmıştır.

Firmamız Demirdöküm Marka bayii leri içerinsinde 2018 yılı Müşteri Memnuniyeti Performans Ödülüne layık görülmüştür.Galeri bölümünden ödülümüze bakılabilir.

Sektörde var olmaya başladığından buyana kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve iş termini sürecindeki hassasiyetini birinci öncelik sayarak farkındalık yaratmış, sektörde sıfır sorun ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi haline gelmiştir.

Var oluşumuzun, başarı ve devamlılığımızın teminatının işimizi doğru yaparak müşteri memnuniyeti olduğunu unutmuyoruz. Bugün ve gelecekte sizlere hizmet vermeye devam edecek ,memnuniyetinizi işletmemizin birinci önceliği sayacağız.

Zamanında iş teslimi,makul fiyat aralığı ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden devam ettiğimiz çalışma hayatımızda; bizlere güvenerek kapılarını ardına kadar açan, çözüm ortağı olabildiğimiz siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.


Faaliyet alanlarımız:
 
o   Kombi Değişimi
o   Klima Keşif
o   Mekanik Proje - Taahhüt
o   Konut Doğalgaz Tesisatı - Keşif
o   Merkezi Sistem Çözümleri
o   Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
o   Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
o   Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri
o   Havalandırma Sistem Çözümleri
o   Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri
o   İklimlendirme- Klima Çözümleri
o   Mekanik Tesisat Çözümleri